ПРИВАТНЕ БТI

г.Киев, ул.Костельная 10, оф. 7, 26
+380 44 270 70 30
+380 44 270 70 40
+380 50 869 869 1

Оцінка нерухомості

Введення в експлуатацію

Проектування

Виготовлення техничного паспорту

 

 

Ми на ринку нерухомості 12 років. За період комерційної діяльності зарекомендували себе з кращого боку. Наша діяльність пов'язана з нерухомістю і всіма операціями, які відносяться до неї. Починаючи від надання дозволу на будівництво до проектно-кошторисної документації.

 

Робимо весь комплекс робіт за найкращими цінами і в короткий термін.

 

Приходьте до нас з будь-яким питанням з нерухомості – ми будемо раді вам допомогти.

 

Години прийому:

 

Час работи Понеділок - П'ятниця з 9:00 год – до 18:00 год
Телефон +380 44 270 70 30
+380 50-869-869-1 вiддiл інвентаризації
E-Mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Адреса м.Київ, ул.Костельная 10, під'їзд 2, оф.26
м.Київ, ул.Костельная 10, під'їзд 1, оф.7
м.Київ, вул. Оболонська, 39 оф.2

Кожна людина, яка одного разу зіткнувся з купівлею- продажем житлоплощі або, кредитом, зустрічав таку абревіатуру какбті. Але для тих, хто не має справу з юридичними науками, даний термін може виявитися чимось новим і незрозумілим. Але якщо ви вже зіткнулися з БТІ в києві, то слід розібратися що це таке.

Бюро технічної інвентаризації, як розшифровується дана абревіатура, це державна установа, яка веде облік об'єктів нерухомості. Основними його завданнями є збір необхідної інформації та подальшої її систематизації про те, де знаходиться об'єкт нерухомості, в якому він технічному стані, яка його ціна і які зміни відбуваються.

У БТІ м.Києва звертаються з багатьох причин, зазвичай це пов'язано якщо вам необхідно зареєструвати нерухомість, дізнатися про права на власність майна, отримати кредит під заставу, виготовити проект перепланування квартири і багато іншого. Звернувшись в БТІ києва, ви можете отримати наступні документи: довідку про оціночну вартість житла, поверховий план приміщення, кадастровий паспорт БТІ або документи на експлуатацію окремих приміщень. При реєстрації будь-якої нерухомості всі перераховані вище документи є основними, і саме тому приватне бті києва або будь-яке інше бти Україна є головним у питаннях з угодами про нерухомість.

Якщо вам необхідно оформити технічний паспорт, то робіть це в БТІ київ або за місцем свого проживання. Необхідна документація при зверненні в київське БТІ може відрізнятися в залежності від того, який тип має нерухомості та які дії проводяться над нею. При отриманні документів простежте щоб вони відповідали деяким вимогам : копії повинні мати підпис посадової особи та бути завірені печаткою київ бти, а отримана виписка з техпаспорта повинна бути з номером і інвентаризаційної оцінкою.

Звертаючись до нас за допомогою, ви неодмінно залишитеся задоволені результатом тому що:

  • Ми маємо великий досвід роботи на ринку нерухомості;
  • Завжди проконсультуємо вас і надамо необхідну інформацію;

Також дивіться: бюро технічної інвентаризаціїекспертна оцінка будинкудовідка про відсутність забудовиекспертна оцінкаекспертна оцінка землі

 

Наші кліенти

Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент
Наш клиент